Neler yeni

Welcome to Darkmmo

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabileceksiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki daha ne bekliyorsunuz?

Vedd

Üye
LV
0

Dark Puan
5
60%
nb8f15e.jpg

Taipei'de her yıl düzenlenen Tayvan Medikal Teknoloji Fuarı'na Acer, Quanta, MSI, Compal, Pegatron ve Gigabyte gibi şirketler mevcuttu.

Microsoft'un bir sonraki işletim sisteminin Haziran 2024'te piyasaya sürüleceğini iddia eden üst düzey yöneticiler de var. Bu tür imalarda bulunan isimler arasında Acer CEO'su Jason Chen ve Quanta Computer Yönetim Kurulu Başkanı Barry Lam yer alıyor.

Diğer teknoloji şirketlerinin temsilcileri de 2024 yazında gelirlerinde önemli bir artış bekliyor. Bu artış, Windows 12 tabanlı yeni ürünlerin pazara sunulmasından kaynaklanacak. Daha önce Intel de "büyük bir Windows yenilemesi" sayesinde gelecek yıl işlemci satışlarında artış beklediğini açıklamıştı.

Farques 

İs Back
LV
0

Dark Puan
48
72%
Tasarım olarak güzel görünüyor, kullanım açısında deneyimlemek gerekiyor tabii, bu tarz yenilikler yanında birçok sorun ve uyumluluk problemi çıkartması ile ünlü ama güzel görünüyor.

Vedd

Üye
LV
0

Dark Puan
5
60%
Tasarım olarak güzel görünüyor, kullanım açısında deneyimlemek gerekiyor tabii, bu tarz yenilikler yanında birçok sorun ve uyumluluk problemi çıkartması ile ünlü ama güzel görünüyor.
Stabil çalışacağını en azından ilk yıl düşünmüyorum , fakat ilerleyen zamanlarda kullanabileceğini ve gayet iyi sonuç vereceğini düşünüyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8